drzwi wewnetrzne

Nowoczesnym sposobem na aranżację pomieszczeń są wykonywane na wymiar zabudowy wykonane z paneli. Warto wówczas skorzystać z możliwości wyposażenia pomieszczenia w drzwi ukryte, wykonane z jednakowego materiału, co panele. Dzięki temu wykreujemy spójne wnętrze, doskonale wpisujące się w najnowsze trendy.

Zabudować możemy ściany w całości ze zintegrowanymi z nimi drzwiami zarówno jak i częściowo same elementy ścian np. na której znajduje się telewizor.

Panele ścienne o fakturze drewna bez wątpienia nadadzą prestiż każdej przestrzeni, w jakiej się znajdą. Z tego powodu coraz częściej pojawiają się w przestrzeniach mieszkalnych zarówno jak i biurach, recepcjach bądź salach konferencyjnych. Cenione są zwłaszcza za walory wizualne. Jednak to niejedyna ich zaleta. Wykazują one zdolność do wyciszania pomieszczeń, a co za tym idzie – poprawy warunków akustycznych w danej lokalizacji.

 

Systemy zabudowy panelowej 1

 

Ma to istotne znaczenie w przypadku miejsc odwiedzanych przez dużą liczbę osób, takich jak siedziby firm czy hotele i sprawdza się np. w sytuacjach, kiedy potrzebujemy zacisznego punktu na biznesową naradę, konferencję czy do codziennej pracy w skupieniu. Wykończenie ściany drewnianymi arkuszami stworzy tło sprzyjające koncentracji, które nie będzie nadmiernie rozpraszać, a jednocześnie pozwoli wykreować elegancką stylizację. Zastosowanie paneli ściennych, jako niezwykle reprezentacyjnych elementów, w siedzibie przedsiębiorstwa czy danej instytucji, z pewnością korzystnie wpłynie także na sposób ich postrzegania przez kontrahentów czy gości.

 

Systemy zabudowy panelowej 4

 

W Impro łączymy różne rozwiązania i systemy w celu uzyskania oczekiwanego przez klienta efektu i funkcjonalności konstrukcji. Istnieje możliwość stosowania kontroli dostępu, rozwiązań podwyższających akustykę  oraz automatykę podnoszącą komfort użytkowania.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące wyboru odpowiednich drzwi wewnętrznych, zachęcamy do kontaktu.