Dla architektów

W naszej firmie zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić kompleksowy zakres usług. Dlatego też ofertę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale także architektów. Jesteśmy otwarci na regularną współpracę ze specjalistami zajmującymi się projektowaniem budynków mieszkalnych, jak również handlowo-usługowych.

Firma Impro z Wrocławia zaprasza do współpracy architektów wnętrz zainteresowanych najwyższej jakości produktami z zakresu stolarki drzwiowej i okiennej. Gwarantujemy Państwu dostęp do wyrobów uznanych producentów drewnianych drzwi i okien, okien z PCV i aluminium, podłóg drewnianych i laminowanych, klamek i sztukaterii. Proponujemy wyłącznie sprawdzone i estetyczne rozwiązania znanych i cenionych marek, takich jak chociażby Witowa, Dre, Pol-Skone, Conwex i innych.

Korzystając z bogatego asortymentu naszych produktów, w tym również drzwi na wymiar czy zabudów szklanych, stworzycie wyjątkowe aranżacje wnętrz w domach, mieszkaniach i innych obiektach. Co ważne, różnorodność proponowanych przez nas modeli pozwala na tworzenie projektów wnętrz w niemal każdym stylu aranżacyjnym, zarówno tradycyjnym, jak i tym nieco bardziej nowoczesnym.

Oczywiście zapewniamy dopasowanie konstrukcji do przeznaczenia budynku – proponujemy bowiem produkty przystosowane do montażu we wnętrzach mieszkalnych, przemysłowych oraz handlowo-usługowych.

Jednocześnie w ramach współpracy proponujemy fachowe doradztwo, dotyczące stosowania poszczególnych rozwiązań pod kątem technicznym.