O firmie

 

Firma Impro z Wrocławia jest obecna na polskim rynku od 1996 roku.

 

Specjalizujemy się w sprzedaży stolarki drzwiowej i okiennej, koncentrując się na kompleksowej obsłudze klienta detalicznego oraz inwestycyjnego. Oferujemy różne typy drzwi i okien, a także podłogi, zabudowy oraz inne akcesoria i rozwiązania dla domu. Wśród naszych propozycji jest bogaty wybór drzwi drewnianych, drzwi na wymiar, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, drzwi szklanych oraz drzwi antywłamaniowych i przeciwpożarowych. Klienci o różnych potrzebach znajdą u nas odpowiednie produkty, w tym drzwi na wymiar oraz okna drewniane i PCV.

Swoją ugruntowaną pozycję na rynku wrocławskim i nie tylko zawdzięczamy m.in. doskonałej znajomości branży, bogatemu doświadczeniu oraz obecności na międzynarodowych targach i współpracy z szerokim gronem architektów.

Mottem przewodnim firmy jest hasło „jakość i styl”. Kierujemy się nim również przy wyborze oferty producentów, których artykuły sprzedajemy.

Dzięki tej współpracy posiadamy w naszej ofercie produkty, które jakością, stylistyką i bogatą kolorystyką oraz przystępnymi cenami potrafią sprostać wymaganiom każdego klienta.

Realizujemy zarówno standardowe zamówienia na terenie Wrocławia, jak i te bardziej nietypowe, przygotowywane według indywidualnych preferencji klienta.

Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych sprzedawców i monterów, którzy są gotowi podjąć się każdego zlecenia – począwszy od doradztwa przy przygotowywania projektu, poprzez pomiary i montaż u klienta.

Pragniemy, by nasza firma była dla Państwa wiarygodnym partnerem. Zapraszamy do współpracy!